Lego pozastavuje distribuci Overwatch setu. Kvůli problémům bude prověřovat partnerství s Activision Blizzard
i Zdroj: Hrej.cz
Overwatch 2 Novinka Lego pozastavuje distribuci Overwatch setu. Kvůli problémům bude prověřovat partnerství s Activision Blizzard

Lego pozastavuje distribuci Overwatch setu. Kvůli problémům bude prověřovat partnerství s Activision Blizzard

Radek Raudenský

Radek Raudenský

12. 1. 2022 12:50

Na začátku února jsme se měli dočkat další spolupráce mezi výrobcem stavebnic Lego a herním studiem – přesněji řečeno k vydání směřoval set spojený s druhým dílem multiplayerové akce Overwatch. Jak ale nyní dánská firma informovala, vydání bylo pozastaveno na dobu neurčitou kvůli problémům spojených s Activision Blizzard.

Reklama
Reklama

  • Lego zatím nevydá očekávanou stavebnici inspirovanou Overwatch 2
  • Kvůli problémům, které ve studiu nastaly, bude vedení prověřovat vzájemnou spolupráci

Výrobce se, stejně jako Xbox, Nintendo či PlayStation, odkazuje na stále trvající kontroverzi okolo sexuálního obtěžování, chování k ženským kolegyním a také snahám o zamezení vzniku odborů. V současné chvílí tak Lego přehodnocuje partnerství s Activision Blizzard, přičemž k vydání dojde v momentě, kdy bude současná situace vyřešena. 

Lego mělo 1. února vydat set Titan, který odkazoval právě na druhý díl Overwatch. Stavebnice zatím nemá stanovené datum vydání, očekává se vydání ke konci tohoto roku. Vše se ale může ještě změnit, Activision Blizzard se nadále potýká s problémy, které otevřel zejména článek magazínu Wall Street Journal o problémech na pracovišti, o kterém navíc měl vědět i ředitel studia Bobby Kotick.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz