League of Legends odhaluje sezónu 2021
Novinka League of Legends odhaluje sezónu 2021

League of Legends odhaluje sezónu 2021

Radek Raudenský

Radek Raudenský

8. 1. 2021 16:42
Reklama
Reklama

O studiu Riot Games přinášíme více a více zpráv, za což může zvyšující se počet her v jeho portfoliu. Tentokrát se ale zaměříme na tu hlavní, ze které celý Riot vznikl, tedy League of Legends. Nejhranější hra na světě se totiž s dnešním dnem dostává do jedenácté sezóny.

Hlavní novinkou celého streamu byl posun v příběhu. Vývojáři se zaměřili na návrat Viega. The Ruined King obdržel i efektní cinematic filmeček. Šampiónů ale bude více a studio chce opět přinést alespoň jednoho pro každou linku. Právě tématu návratu krále se bude hra věnovat po dlouhou dobu, další šampioni mají být tématicky vybráni pro utkání se s Viegem. Co se gameplaye týče, velkých změn se hráči dočkali poměrně nedávno s přepracováním systému předmětů, další větší změny se tudíž zatím nekonají, nebo o nich vývojáři zatím nechtěli nemluvit. Místo toho se Riot zaměří na věci mimo samotnou hru, a to zejména na Clash a postup divizemi.

Jelikož je League of Legends F2P hrou, je jasné, že je velká pozornost věnována skinům, které jsou hlavním příjem vývojářů. S těmi novými se tradičně pojí i festivaly, ani tento rok nebude výjimkou. Objeví se i nové módy, které podporují fantazii hráčů. Těch bude také více, takže se hráči mají na co těšit.

Kromě toho došlo i na šachové Teamfight Tactics. Vývojáři plánují vydání dvou nových setů a hlavně nového Turbo módo, se kterým by se hra měla značně zrychlit.

League of Legends odhaluje sezónu 2021

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz