League of Legends bude mít virtuální koncert, vrací se Pentakill
League of Legends Novinka League of Legends bude mít virtuální koncert, vrací se Pentakill

League of Legends bude mít virtuální koncert, vrací se Pentakill

Radek Raudenský

Radek Raudenský

4. 9. 2021 11:03

Svět League of Legends nám toho nadělil už spoustu – mimo jiné několik velmi známých skladeb virtuální kapely K/DA či Warriors od jedné z nejpopulárnějších skupin světa Imagine Dragons. Kořeny spojení s hudebním průmyslem ale najdeme ještě dříve, vůbec prvním vstupem do hudebního průmyslu byla virtuální kapela Pentakill, a to už v roce 2014.

Reklama
Reklama

  • Metalová skupina Pentakill se vrací
  • Riot Games uspořádá virtuální koncert na oslavu nového alba

Ta neměla pevné členy, za virtuálními postavami stáli členové kapel Nine Inch Nails nebo Dragonforce. Jejich skladby Smile a Ignite se pak umisťovaly na předních příčkách hudebních žebříčků, od roku 2017 se ale po metalové kapele slehla zem – aby nyní mohla ohlásit hvězdný návrat.

Pentakill se totiž vrací s novým albem, které vyjde 8. září. Společně s tím pak studio Riot Games naplánovalo i virtuální koncert, který bude trvat přibližně hodinu. Koncert ale nebude přímo ve hře, jak bývá poslední dobou zvykem, nýbrž klasicky na YouTube nebo Twitchi s interaktivní verzí na wave.watch.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz