Krotitelé duchů jdou do akce v ukázce z Ghostbusters: Spirits Unleashed
i Zdroj: Illfonic
Ghostbusters: Spirits Unleashed Novinka Krotitelé duchů jdou do akce v ukázce z Ghostbusters: Spirits Unleashed

Krotitelé duchů jdou do akce v ukázce z Ghostbusters: Spirits Unleashed

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

23. 6. 2022 10:53

Studio Illfonic koncem března představilo titul Ghostbusters: Spirits Unleashed, s nímž se znovu pustí do vod takzvaného asymetrického multiplayeru. Poslední ukázka naznačuje, jak bude lovení duchů probíhat.

Reklama
Reklama

  • K dispozici je gameplay ukázka z Ghostbusters: Spirits Unleashed
  • Video předvádí, jak bude probíhat chytání duchů

Záběry přináší magazín Game Informer. Prohlédnou si můžete vězení, kde se dějí hodně zvláštní věci. Předměty se pohybují, aniž by se jich někdo dotknul, po chodbách se projíždí prázdné invalidní vozíky. Tady zkrátka něco nehraje.

Na místo naštěstí rychle dorazí specialisté na nadpřirozené jevy, kteří rychle odhalí nezvaného hosta. První setkání s fialovou potvorou nedopadne úplně nejlépe, další pokus už je o poznání úspěšnější. 

Studio Illfonic již potvrdilo podporu cross-platform multiplayeru na všech platformách, kde hra vyjde. Na první pohled je jasné, že je postavena na pečlivé kooperaci, do chytání duchů se však můžete pustit i sami. V takovém případě zajistí ovládání ostatních postav umělá inteligence. 

Ghostbusters: Spirits Unleashed míří na PC a konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series, hra by měla vyjít v posledním kvartálu letošního roku.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz