Ghostbusters: Spirits Unleashed Novinka Studio Illfonic představilo Ghostbusters: Spirits Unleashed. Hra nabídne asymetrický multiplayer po vzoru Friday the 13th: The Game

Studio Illfonic představilo Ghostbusters: Spirits Unleashed. Hra nabídne asymetrický multiplayer po vzoru Friday the 13th: The Game

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

22. 3. 2022 20:09

Studio Illfonic se ve svých hrách často spoléhá na takzvaný asymetrický multiplayer. Příkladem mohou být tituly Friday the 13th: The Game a Predator: Hunting Grounds, v nichž se skupina odvážlivců pokouší přežít útoky ze strany silnějšího agresora. Autoři se “osvědčeného” mustru nehodlají vzdát, koncept využijí i v případě další chystané hry.

Reklama
Reklama

  • Došlo na oznámení Ghostbusters: Spirits Unleashed 
  • Čtyři krotitelé se budou snažit ulovit jednoho ducha
  • Hra zabaví i jednoho hráče
  • Vyjde ve čtvrtém kvartálu letošního roku

Že se další hra opře o licenci Ghostbusters, bylo malým veřejným tajemstvím, nyní už je vše oficiálně potvrzeno. S podtitulem Spirits Unleashed se představí skupina čtyř specialistů na nadpřirozené jevy, které potrápí některý z rozdováděných duchů. Krotitelé musí strašidlo polapit dříve, než splní předem stanovené úkoly v dané lokaci.

Zatímco duchové se budou spoléhat na praktické dovednosti, například schopnost posednout okolní předměty, poletovat v prostoru či vyvolat věrné přisluhovače, úderná jednotka využije výdobytků moderní techniky a různých pastí. Jako základna jim poslouží hasičská stanice, kde si mohou výbavu vylepšit. Vývojáři slibují, že hráči narazí na známá místa i postavy, objeví se například Winston Zeddemore s dabingem Ernieho Hudsona nebo Ray Stantz (Dan Aykroyd). Na své si údajně přijdou všichni fanoušci filmové předlohy.

Studio Illfonic zároveň potvrdilo podporu cross-platform multiplayeru na všech platformách, kde hra vyjde (PC a konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series). Do chytání duchů se však můžete pustit i sami, v takovém případě se ostatních postav chopí umělá inteligence. 

Jak to celé bude vypadat, to už prozrazuje přiložený trailer. Ghostbusters: Spirits Unleashed dorazí ve čtvrtém kvartálu letošního roku, konkrétní termín zatím oznámen nebyl.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz