IO Interactive jsou na prodej i s Hitmanem
Novinka IO Interactive jsou na prodej i s Hitmanem

IO Interactive jsou na prodej i s Hitmanem

konfrst.jan@gmail.com

konfrst.jan@gmail.com

31. 5. 2017 08:24 2
Reklama
Reklama

V případě předešlých informací o prodeji týmu IO Interactive a o budoucích plánech se značkou Hitman to vypadá, že na každém šprochu pravdy trochu, neboť se nyní konečně dozvídáme také něco oficiálního.

Z prohlášení zveřejněného ve formě finanční zprávy investorům vydavatele Square Enix totiž vyplývá, že vydavatel nabízí dánské tvůrce IO Interactive skutečně i se samotnou značkou Hitmana. A takovou nabídku potencionálním investorům samozřejmě nelze než kvitovat. Na jednu stranu je sice potencionálně velmi tragická situace ta, že se dosud funkční spojení Square Enixu a IO Interactive rozpadlo a nabízí se tedy otázka, kdo se vlastně práv takovouto případnou akvizicí ujme i jak s nimi naloží. Na druhé straně je však mít na paměti optimisticky vyznívající fakt ten, že by tímto krokem mohl vývoj skutečně zůstat doma a u týmu, který tuto značku v první řadě přivedl před téměř sedmnácti lety na svět.

V budoucnu by tedy vývoj zřejmě již načaté druhé sezóny mohl nerušeně pokračovat, na paměti je však ale mít i to, že v IO Interactive se dějí i ty méně optimistické věci a my vás tak kupříkladu nedávno informovali i o částečném propouštění.

Nezbývá tedy než se obrnit trpělivostí a vyhlížet další týdny, jež snad konečně přinesou finální verdikt nad osudem tohoto sympatického holohlavého zabijáka.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz