Insider poodhaluje informace k nové expanzi World of Warcraft, oficiální informace dorazí dnes večer
i Zdroj: Hrej.cz
World of Warcraft Novinka Insider poodhaluje informace k nové expanzi World of Warcraft, oficiální informace dorazí dnes večer

Insider poodhaluje informace k nové expanzi World of Warcraft, oficiální informace dorazí dnes večer

Radek Raudenský

Radek Raudenský

19. 4. 2022 13:23

Už za pár hodin nám studio Blizzard představí další expanzi pro World of Warcraft. Oficiálně jsou vývojáři velice tajemní a k dodatku neprozradili vůbec nic. Jak už to ale bývá, informace se dostávají na povrch i jinými, než oficiálními kanály. Tentokrát je přináší insider Scaleface.

Reklama

  • Insider Scaleface zveřejňuje informace k další expanzi World of Warcraft
  • Uživatel odhalil logo i přidání nové rasy a třídy
  • K vydání má dojít v listopadu tohoto roku

Ten si své renomé vybudoval v roce 2015, kdy zveřejnil informace o expanzi Legion. Od té doby sice nic nezveřejnil, k nové expanzi Dragonflight ale začal přispívat už v minulém týdnu. Dle jeho informací má dorazit nová hratelná rasa Dracthyr, která bude při svém startu neutrální stejně jako Pandaren. V rámci expanze se hráči mají dočkat i třídy Evoker.

Dragonflight by s sebou měl přinést i návrat klasických stromů schopností s dvěma sloupci. V rámci dalšího poodhalování Scaleface zveřejnil logo nadcházející expanze i datum vydání, které je prý naplánováno na listopad tohoto roku. Insider se otřel taktéž o Wrath of the Lich King pro classic servery, ke znovuvydání této expanze prý dojde v září tohoto roku.

Na oficiální potvrzení těchto informací ale nemusíme čekat dlouho. Studio Blizzard si na dnešní večer přichystalo speciální livestream, kde k nadcházející expanzi odhalí všechny důležité informace.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz