World of Warcraft upřesňuje čas odhalení své nejnovější expanze. Čeká nás nová éra draků?
i Zdroj: Blizzard
Novinka World of Warcraft upřesňuje čas odhalení své nejnovější expanze. Čeká nás nová éra draků?

World of Warcraft upřesňuje čas odhalení své nejnovější expanze. Čeká nás nová éra draků?

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

13. 4. 2022 09:15

Blizzard přiblížil termín odhalení letošní expanze pro World of Warcraft. K oznámení nástupce Shadowlands, o němž se neoficiálně hovoří jako o Dragonflight, dojde následující úterý v podvečerních hodinách. Sledovat jej budete moci na stránkách YouTube a Twitch.

Reklama
Reklama

  • Nová expanze pro World of Warcraft se nám ukáže 19. dubna od 18:00
  • Podle nepotvrzeného názvu Dragonflight se zaměří na letky draků

Online event, při kterém se oficiálně nepojmenovaná expanze představí, připadá na 19. dubna od 18:00. Blizzard o pokračování děje hovoří jako o nové éře, při které prý nakoukneme do hlubin toho, čím si válkami ztrápený lid Azerothu po Shadowlands ještě projde.

„World of Warcraft zažehnul [naši] představivost bohatým vyprávěním příběhu a rozsáhlými světy, které převládají v celé expanzi Shadowlands. Od beznadějných hlubin Maw až po éterické pláně Zereth Mortis, Shadowlands přináší svět, jenž staví hrdiny do střetu sil hrozících narušením samotných kosmických vah mezi životem a smrtí. S blížícím se završením příběhu Shadowlands je proto na čase nahlédnout, co hrdiny čeká Azerothu dál.“

Jak už zaznělo v jedné ze starších novinek, příští expanze World of Warcraft by podle dataminerů mohla nést název Dragonflight. Údaje o povaze tohoto jména pochází z uniklého kódu Blizzardu, což de facto kopíruje uvedení předloňského Shadowlands.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz