Hvězdně obsazený road trip Open Roads se odkládá
i Zdroj: Open Roads Team / Annapurna Interactive
Novinka Hvězdně obsazený road trip Open Roads se odkládá

Hvězdně obsazený road trip Open Roads se odkládá

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

30. 1. 2024 11:14

K výletu v podobě Open Roads dojde o něco později, autoři potřebují více času na finální začištění.

Reklama

  • Open Roads dorazí až 28. března
  • Čas navíc se využije k dopilování technického stavu
  • Hra míří na PC a konzole současné i minulé generace

Pokud máte v lásce příběhové adventury, pak vám zřejmě neunikla chystaná hra Open Roads od autorů oceňovaného explorativního počinu Gone Home. 

Hra měla vyjít 22. února, autoři nicméně hlásí drobné zpoždění. Vydavatelství Annapurna Interactive v komentáři pro server Engadget oznámilo, že k uvedení dojde až 28. března. Čas navíc se využije k dopilování technického stavu.

Silent Hill: Townfall je projekt od autorů Stories Untold či Observation. V roli vydavatele figuruje Annapurna Interactive
i Zdroj: No Code / Annapurna Interactive

Silent Hill: Townfall je projekt od autorů Stories Untold či Observation. V roli vydavatele figuruje Annapurna Interactive

Krom Bloober Teamu, který se postará o remake druhého Silent Hillu, dalo Konami šanci také studiu No Code, které můžete znát…

20. 10. 2022 01:36

Vývoj Open Roads započal ve studiu Fullbright, které se podepsalo pod Gone Home či Tacoma. Tým si prošel poměrně zásadní krizí, která údajně pramenila z panovačného vedení ze strany spoluzakladatele Steva Gaynora. Během minulého roku vyšlo najevo, že se tým pracující na Open Roads od studia odtrhl.

Hra sleduje komplikovaný vztah Tess Devine s její matkou. Rodinná tajemství postupně vyplavou na povrch během zdánlivě nekonečného road tripu. Titul budí pozornost především kvůli herečkám Keri Russell (The Americans) a Kaitlyn Dever (Booksmart), které se postaraly o hlavní role.

Open Roads míří na PC a konzole Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4, PlayStation 5 a Nintendo Switch. Hned v den vydání zakotví v Game Passu.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama