Harley Quinn, Mr. Freeze či Clayface. Ukázka varuje před padouchy z Gotham Knights. Hra vyjde o něco dříve
i Zdroj: Warner Bros.
Gotham Knights Novinka Harley Quinn, Mr. Freeze či Clayface. Ukázka varuje před padouchy z Gotham Knights. Hra vyjde o něco dříve

Harley Quinn, Mr. Freeze či Clayface. Ukázka varuje před padouchy z Gotham Knights. Hra vyjde o něco dříve

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

24. 8. 2022 11:35

O hrdinech z Gotham Knights už víme první i poslední, o záporácích ale autoři zatím příliš nemluvili. Změna přichází s nejnovější ukázkou, v níž se to padouchy jen hemží.

Reklama

  • Vyšla další ukázka z Gotham Knights
  • Věnuje se záporákům a dalším postavám, ukáže se i Renee Montoya
  • Hra vyjde už 21. října

Je dobře známo, že s Batmanem se v ulicích Gothamu nepotkáme, to samé by mělo platit i pro Jokera. Do akce se ale chystá oprsklá Harley Quinn, na kterou má evidentně spadeno hlavně B(r)atgirl. Ve formě je také Clayface, v ukázce se mihne i Mr. Freeze, o něm už ale víme z předchozích videí. A pak je tu Renee Montoya, ne že by snad také patřila mezi sebranku padouchů.

Přes léto se spustila pořádná smršť odkladů, Gotham Knights už jsou naštěstí připraveni nastoupit do akce. Společnost Warner Bros. se tedy rozhodla pustit hráče do Gothamu o něco dříve. Hra měla původně vyjít 25. října, dle nového termínu dorazí o čtyři dny dříve. Tím pádem získá potřebný náskok před dalšími velkými releasy.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz