Green Hell odhaluje gameplay záběry z VR verze, na Steamu si můžete stáhnout demo
Green Hell Novinka Green Hell odhaluje gameplay záběry z VR verze, na Steamu si můžete stáhnout demo

Green Hell odhaluje gameplay záběry z VR verze, na Steamu si můžete stáhnout demo

Radek Raudenský

Radek Raudenský

23. 2. 2022 13:30

Green Hell je poměrně zajímavá survival hříčka od menšího studia Incuvo Games, která se točí okolo přežití v divočině. Do žánru přináší několik zajímavostí, především různá onemocnění, která je třeba správně léčit. Vývojáři nyní přichází s malým překvapením v podobě verze pro virtuální realitu.

Reklama
Reklama

  • Green Hell VR pomalu spěje k vydání
  • Vývojáři vydávají nové gameplay video i demoverzi
  • Ta je dostupná v rámci Steam Next Festu

O VR verzi jsme poprvé slyšeli v polovině loňského roku, vývojáři nyní přichází nejen s novým trailerem, zájemcům rovnou servírují demoverzi. Studio se totiž spojilo se Steam Next Festem. Hratelná ukázka by měla obsahovat cyklus dne a noci i s osekanou verzí fauny i flory. Vývojáři ale upozorňují, že má problémy s optimalizací, jsou tak doporučeny silnější sestavy.

Pokud se k demu nedostanete, můžete si alespoň prohlédnout již zmíněné video – to ukazuje spoustu aktivit, které budeme muset udělat hezky ručně. Sekání stromů, vyrábění nástrojů i léčení naší postavy bude nutné dělat s přesnými pohyby. Zajímavé budou také souboje se zdejšími predátory (aligátor, tygr či zdejší domorodci). 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz