Green Hell brzy vyjde z early accessu
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka Green Hell brzy vyjde z early accessu

Green Hell brzy vyjde z early accessu

Radek Raudenský

Radek Raudenský

2. 7. 2019 09:05
Reklama
Reklama

Green Hell je survival simulátor odehrávající se v Amazonském pralese. Hra je v early accessu více než rok a drží si velmi pozitivní hodnocení. Od srpna minulého roku ale masivně expandovala – přibyli noví nepřátelé, zvířata, zvětšila se mapa a přidaly se nové předměty.

A o rok později společně s novým updatem vyjde Green Hell do plné verze. 5. září se má opětovně zvětšit mapa, přidá se možnost permanentní smrti či nové rostliny a zvířata. Kromě toho ale přibude i příběhová kampaň, která nám zodpoví otázku, proč jsme skončili v Amazonii a jak z něj unikneme.

Green Hell je vcelku podobný hře The Forest, v Amazonském pralese se ale musíte potýkat s více problémy, jako jsou například pijavice, jedovatí pavouci či brouci. Všechny tyto změny vidíte přímo na svém těle a, stejně jako v reálném životě, se musíte často prohledávat a dávat si na sebe pozor. Velmi zajímavý koncept, který stojí za vyzkoušení.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz