Frontier je zklamán, prodeje Jurassic World Evolution 2 a Elite Dangerous: Odyssey stagnují
Jurassic World Evolution 2 Novinka Frontier je zklamán, prodeje Jurassic World Evolution 2 a Elite Dangerous: Odyssey stagnují

Frontier je zklamán, prodeje Jurassic World Evolution 2 a Elite Dangerous: Odyssey stagnují

Radek Raudenský

Radek Raudenský

23. 11. 2021 17:30 2

Na začátku měsíce jsme se dočkali vydání druhého dílu budovatelské strategie Jurassic World Evolution 2, v květnu se zase objevil dodatek Elite Dangerous: Odyssey. V obou případech stojí za projekty společnost Frontier, ta však s výsledky z prodejů není moc spokojená.

Reklama
Reklama

  • Jurassic World Evolution 2 na PC prodal méně, než se očekávalo
  • Dle vedení za to může vydání několika her najednou
  • Hůře se vedlo i dodatku Odyssey do Elite Dangerous

Dle nové aktualizace pro investory byly totiž prodeje pokračování Jurského parku na PC menší, než se očekávalo. Vedení ale ví, proč tomu tak nejspíše je – termínem se totiž vývojáři trefili do vydání her Football Manager, Forza Horizon 5, GTA Trilogy a výroční edice Skyrimu. Prodeje na konzolích se naštěstí pohybují dle očekávání.

Odyssey se zase při vydání setkalo s vlnou kritiky kvůli problémům s optimalizací, výpadky serverů a spoustou chyb. Zatím není známo, co bude chtít vedení s nízkými prodeji dělat.

Frontier tak zmenšil očekávané příjmy ze 150 milionů liber na 130 milionů. V dalších měsících se vydavatel chystá na vydání prvního management simu z prostředí Formule 1, blíží se také Warhammer: Age of Sigmar.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz