Elite Dangerous: Odyssey má datum vydání. Obsáhlé rozšíření dorazí na PC v květnu
Novinka Elite Dangerous: Odyssey má datum vydání. Obsáhlé rozšíření dorazí na PC v květnu

Elite Dangerous: Odyssey má datum vydání. Obsáhlé rozšíření dorazí na PC v květnu

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

23. 4. 2021 11:40 1

Připravované rozšíření pro Elite Dangerous obdrželo datum vydání plné verze. Obsáhlý dodatek lákající na pěší zdolávání překážek a střelbu z ručních zbraní dorazí na Steam, Epic Game Store a Frontier Store už 19. května. Majitelé konzolí si počkají do letošního podzimu.

Reklama
Reklama

  • Plná verze Elite Dangerous: Odyssey vychází na počítačích 19. května
  • Konzolová verze je vlivem mírného zpoždění plánována až na podzim letošního roku

Spolu s příležitostí protáhnout nohy a nakrátko opustit sedadla dopravních prostředků přibude možnost průzkumu planetárních osad a přilehlého terénu při plnění misí. Hráči se zálibou v akci budou navíc moci některé z těch osad vlastnoručně dobít, a sice v nové formě 12v12 team deathmatch eventů s názvem Conflict Zones.   

Dodatečnou proměnou projde i vyžití hráčů. Ti, pro něž je konfrontace spíše vedlejší, budou tak moci přesměrovat pozornost od raidů k botanice, jmenovitě sběru a prodeji DNA vzorků příslušné planetární vegetace. Výdělek, který touto či jinou cestou získají, mohou následně uplatnit při zakoupení nových druhů vybavení, které s rozšířením Odyssey přicházejí.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz