Jurassic World Evolution 2 přináší datum vydání a další trailer
i Zdroj: Hrej.cz
Jurassic World Evolution 2 Novinka Jurassic World Evolution 2 přináší datum vydání a další trailer

Jurassic World Evolution 2 přináší datum vydání a další trailer

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

26. 8. 2021 13:08

Už brzy se vrátíme do virtuálního světa dinosaurů s pokračováním strategie Jurassic World Evolution. Konečně jsme se dočkali konkrétního data vydání, dvojka vyjde 9. listopadu letošního roku. Nový trailer vydaný v rámci Opening Night Live na letošním Gamescomu navíc připomněl, co nového titul přinese.

Reklama

  • Budovatelská strategie Jurassic World Evolution 2 vyjde 9. listopadu letošního roku
  • Přinese 75 druhů dinosaurů včetně vodních a létajících druhů
  • Vzhledem k návaznosti na filmy se vydáme do celých USA

Nejzajímavější je zřejmě ten fakt, že hra navazuje na příběh nové filmové trilogie, tedy zatím vydaných dvou dílů. Svět dinosaurů se tedy definitivně prolnul s naším současným světem a Severní Ameriku v současnosti brázdí prehistoričtí ještěři. To z hlediska hry znamená hned několik věcí. Především se herní mapy nově nemusí omezovat na tropické souostroví a parky budeme budovat v poušti, pohořích i v blízkosti měst. Také přibývá nová výzva v podobě odchytu dinosaurů kráčejících divočinou.

Připomeňme také, že se hra neomezuje jen na pozemní stvoření. Parky zkrášlí také laguny plné vodních dinosaurů a obří klece ve kterých poletují pterosauři. Samozřejmostí jsou různé režimy výzev nebo svobodný sandbox.

9. listopadu pochytáme dinosaury na PC, Xbox Series, Xbox One, PlayStation 4 a PlayStation 5.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz