Trailer k Jurassic World Evolution 2 ukazuje mosasaura
Jurassic World Evolution 2 Novinka Trailer k Jurassic World Evolution 2 ukazuje mosasaura

Trailer k Jurassic World Evolution 2 ukazuje mosasaura

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

9. 9. 2021 10:23 1

Jurassic World Evolution 2 nabídne oproti prvnímu dílu celou řadu novinek, jednou z nich jsou i vodní typy dinosaurů. A právě na ně se zaměřuje poslední trailer.

Reklama
Reklama

  • Ukázka z Jurassic World Evolution 2 se zaměřuje na vodního dinosaura
  • Byl představen mosasaurus, dravec, který pod vodní hladinou zvládá opravdu rychlé manévry

Krátká ukázka představuje mosasaura. Hbitá bestie dosahovala délky až kolem 18 metrů, řadila se mezi největší mořské živočichy. Pod vodní hladinou se pohybovala opravdu rychle díky mohutnému ocasu, specializovala se na lov mořských obratlovců i bezobratlých. Mosasaurus je samozřejmě jeden z mnoha vodních dinosaurů, další budou zřejmě představeni v následujících trailerech.

Mosasaurus je vidět také v nedávné gameplay ukázce z produkce magazínu Game Informer, na ni se můžete podívat níže. Autoři přislíbili, že bude chování všech dinosaurů mnohem více autentické, což se projeví v situacích, jako je boj o teritorium nebo interakce mezi predátorem a jeho kořistí. Do toho navíc zasáhne dané prostředí, druhý díl totiž nabídne několik biomů, na které se váže konkrétní počasí.

Jurassic World Evolution 2 vyjde 9. listpadu na PC a na konzolích PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz