Forza Horizon 4 se s poslední aktualizací loučí. Do budoucna už nebude přibývat nový obsah
Forza Horizon 4 Novinka Forza Horizon 4 se s poslední aktualizací loučí. Do budoucna už nebude přibývat nový obsah

Forza Horizon 4 se s poslední aktualizací loučí. Do budoucna už nebude přibývat nový obsah

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

30. 6. 2021 11:34

Zdá se, že povedená závodní arkáda Forza Horizon 4 dojela na konec svého životního cyklu. Autoři ze studia Playground Games v posledním informačním videu Forza Monthly potvrdili, že včera vydaný update 37 bude posledním, který nějakým způsobem obsahově rozšíří hru. Do budoucna už budou autoři jen opravovat chyby a točit již existující prvky.

Reklama
Reklama

  • Forza Horizon 4 dostává poslední obsahovou injekci
  • Aktualizace Series 37 přidává mexický okruhový stroj Vuhl 05 RR
  • Autoři se plně soustředí na pátý díl

Posledním vozidlem, které uzavřelo kapitolu čtvrtého Horizon, je lehoučká záležitost Vuhl 05 RR. Oranžová “okruhová hračka” poháněná čtyřválcem Ford Ecoboost pochází shodou okolností z Mexika, kam je zasazen připravovaný pátý díl.

Právě na něj se nyní studio soustředí a čtyřku už nebude zásobovat žádným novým obsahem. To ale neznamená, že by na hru úplně zanevřelo. V dalších aktualizacích, nazývaných series, dojde na zpětné míchání již existujícího obsahu. To znamená, že se na měsíční bázi budou měnit možnosti a výzvy v různých nových kombinacích.

Zatím není jasné, zda bude hra dostávat podporu i po vydání pátého dílu. To je naplánované na 9. listopadu letošního roku.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz