Forza Horizon 5 se ukazuje v dalších záběrech. Microsoft odhalil i limitovaný ovladač
Forza Horizon 5 Novinka Forza Horizon 5 se ukazuje v dalších záběrech. Microsoft odhalil i limitovaný ovladač

Forza Horizon 5 se ukazuje v dalších záběrech. Microsoft odhalil i limitovaný ovladač

Radek Raudenský

Radek Raudenský

24. 8. 2021 21:38

Zahřejte olej, roztočte otáčky a připravte se na pořádně akční jízdu. Xbox na dnešní konferenci před letošním Gamescomem sice neoznámil žádné novinky, soustředil se především na již oznámené projekty. A v čele nestál nikdo jiný než nadcházející díl série Forza Horizon, který se vydává na rozpálené pláně Mexika.

Reklama
Reklama

  • Microsoft na své konferenci opět ukazoval Forzu Horizon 5
  • V osmi minutách vidíme různorodé prostředí i několik ikonických vozidel
  • Hra vychází 9. listopadu, stejně tak i limitovaný ovladač

V osmi minutách nás tvůrci provedli různými částmi země, a to z pohledu různých aut. Vůbec prvním byla čtyřkolka z přebalu, tedy 2021 Ford Bronco Badlands, které se valilo přes hornatá skaliska. Velice rychle jsme přesedlali za volant 2020 Corvette Stingray, kterému zase svědčí uhlazené cesty bez větších překážek, i kdy jedna se přeci jen našla, a to velká písečná bouře.

Krásnou grafiku, volný pohyb a krásný svět, který dokáže ukázat jenom Forza Horizon, pak prohnalo i Porsche 919 Desert Flyer a Mercedes-AMG ONE. Forza Horizon tak v novém traileru opět ukazuje své přednosti, které se jí nedají upřít. 

Pokud byste nakonec chtěli Forzu pocítit i jinak, můžete si pořídit nový limitovaný ovladač, který Microsoft v rámci konference představil. Jde samozřejmě o limitovanou edici, jejíž předností je žlutý, částečně průhledný plast, který nechává nahlédnout na vnitřnosti ovladače. Doplňují jej barevné cákance, páčky a tlačítka. Předobjednávky začínají už dnes, ovladač bude dostupný od 9. listopadu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz