Hrej.cz Novinka

Epic rozdává poslední díl série Wargame

patrik-jeiinek
Patrik JeIínek
5. 3. 2021 09:45 Sdílej:

Válečná strategie Wargame: Red Dragon byla během čtvrtečního dne přidána do seznamu her, které Epic Game Store nabízí zdarma. Podobně jako dříve, i v tomto případě můžete hru bezplatně aktivovat až do 17:00 příštího čtvrtka, kdy ji souběžně nahradí už dříve rozdávané Surviving Mars.

Reklama
Reklama

RTS od francouzských Eugen Systems nabízí po vzoru obou předchůdců více než tisíc jednotek z období pozdní studené války, zasahujících do oblastí vzdušného, pozemního a nově i námořního boje. Základní princip hratelnosti vychází z utváření vlastního karetního balíčku, z něhož následně čerpáte jednotlivé jednotky v rámci v bitevní části. Jmenovitě ta je zpracována podobně jako v sérii Total War, a nabízí tak povedený mix taktického postupu a divácky atraktivní podívané.

S ohledem na herní obsah nelze rovněž opomenout ani pětici alternativních historických kampaní, stejně jako multiplayer nabízející 17 národů z řad NATO, SSSR a zemí východní Asie. Z podstaty této informace tudíž nechybí ani úsměvná možnost zabojovat si v globálním konfliktu za nám blízké Českoslovesko.

Sledujete-li nabídku Epic Game Storu pravidelně, možná si vzpomenete, že právě Wargame: Red Dragon měl být zdarma už koncem minulého roku. V rámci někdejšího oznámení byl však na poslední chvíli ohlášeno, že dojde k jeho nahrazení hrou Dungeons 3.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz