Druhá sezóna pro Diablo 2: Resurrected se odkládá, Blizzard přiznává chybu na své straně
i Zdroj: Blizzard
Novinka Druhá sezóna pro Diablo 2: Resurrected se odkládá, Blizzard přiznává chybu na své straně

Druhá sezóna pro Diablo 2: Resurrected se odkládá, Blizzard přiznává chybu na své straně

Radek Raudenský

Radek Raudenský

8. 9. 2022 11:32

Diablo 2: Resurrected se mělo už na konci září dočkat své druhé sezóny. Bohužel hráči se přídavky tak brzy nedočkají. Jak jsme se dozvěděli od komunitní manažera PezRadar, další sezóna se musí odložit – bez řečí okolo si studio Blizzard sype popel na hlavu a přiznává, že jde o jejich chybu kvůli špatnému načasování.

Reklama

  • Hráči Diablo 2: Resurrected si musí na další sezónu pár týdnů počkat
  • Blizzard špatně plánoval a nestíhá sezónu 2 vydat včas

„Ještě než začala první sezóna, chtěli jsme udržet trvání jedné sezóny po dobu čtyř měsíců. Jak vidíte, už jsme tuto dobu překročili a abychom byli upřímní, špatně jsme plánovali. Terror Zones jsou skvělá funkce, kterou jsme chtěli udělat správně, a neustále jsme jí přehazovali s tím jestli jí chceme nebo nechceme dělat. To také zapříčinilo celé zpoždění,“ tvrdí PezRadar.

Druhá sezóna tak stále nemá datum vydání, Blizzard se ale chce do budoucna vyhnout těmto problémům a zároveň mít všechny funkce vypilované. I přes by ale aktualizace 2.5 měla vyjít „spíše dříve než později“, sezóna 2 by tak mohla vyjít o týden či dva později. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz