Dragon Age ani Mass Effect na červencovém EA Play neuvidíme
Novinka Dragon Age ani Mass Effect na červencovém EA Play neuvidíme

Dragon Age ani Mass Effect na červencovém EA Play neuvidíme

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

2. 7. 2021 09:25

Červencová konference EA Play, na níž vydavatel odprezentuje sadu novinek, neobsáhne žádnou novou ukázku z her studia BioWare. Na prezentaci nového Dragon Age či Mass Effectu tudíž při této příležitosti nedojde.

Reklama
Reklama

  • BioWare nadcházející konferenci EA Play vynechají
  • Studio se nezúčastní pro časovou vytíženost

Twitterový účet studia BioWare svou nepřítomnost na akci vydavatelství Electronic Arts omlouvá tím, že je časově příliš vytížen s tvorbou jednotlivých titulů. Kromě dopředného mírnění očekávání nicméně přichází i pozitivní zpráva o příběhové expanzi pro MMORPG Star Wars: The Old Republic zanášející hráče do kulis původního KOTORu.

Přibližně 40 minut trvající EA Play, jež pro tento rok netradičně připadá až na 22. července, se potvrzeně zaměří na Battlefield 2042, Apex Legends a fantasy adventuru Lost in Random. 

Stálou neznámou, na níž může při správné konstelaci také dojít, je nicméně i hojně diskutované restartování série Dead Space, za nímž mají stát EA Motive a podle posledních zpráv i vedoucí vývoje Assassin’s Creed: Valhalla, Eric Baptizat.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz