EA Play proběhne 22. července od 19:00. Jistý je pouze Battlefield 2042
Novinka EA Play proběhne 22. července od 19:00. Jistý je pouze Battlefield 2042

EA Play proběhne 22. července od 19:00. Jistý je pouze Battlefield 2042

Radek Raudenský

Radek Raudenský

24. 6. 2021 12:31

I když je ta nejsytěšjí část herních akcí za námi, ne všechny společnosti řekly své poslední slovo. EA se totiž letos vyhnula datu okolo E3 a svou akci EA Play Live naplánovala až na červenec. Nyní se už dozvídáme přesný den i čas, kdy celá akce proběhne.

Reklama
Reklama

  • EA odhalilo přesný čas konání EA Play Live
  • Zatím víme jistě pouze o Battlefield 2042

EA Play Live je naplánováno na 22. července, přesněji na 19:00, přičemž moderátorem bude wrestlingová hvězda Austin Creed. V tuto dobu začne pre-show. U ní ale, což platí i pro hlavní show, zatím neznáme žádné podrobnosti o obsahu ani o tom, jak dlouho by měla akce trvat.

Je jisté, že se dočkáme detailnějšího pohledu na Battlefield 2042 – koneckonců EA samo láká na odhalení třetího herního režimu (spekuluje se o šíleném sandboxovém režimu s remastery map ze starších dílů). Nejspíše dojde na odhalení dalších ročníků FIFA a Madden, ukážou se novinky pro Apex Legends a možná konečně uvidíme i projekt studia EA Motive.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz