Hrej.cz Novinka

Do Warzone dorazila loď se zombie

radek-raudensky
Radek Raudenský
26. 2. 2021 14:08 1 Sdílej:

Včera se jak do Black Ops Cold War, tak do Warzone dostala druhá sezóna. Zatímco klasický multiplayer dostal několik map i zbraní, ty hlavní změny se dějí ve Warzone. Activision pokračuje ve vyprávění příběhu a po vzoru Fortnite nadále upravuje mapu a láká na budoucí změny.

Reklama
Reklama

Jak už trailer na novou sezónu předesílal, k Verdansk se přiblížila loď, která ale u vězení havarovala. Její vnitřek se nárazem otevřel hladovým hráčům, kteří ale uvnitř najdou něco nečekaného – uzavřené zombie. Ty nejspíše stojí za tím, že se pod třemi monumenty otevřela raketová sila. Spekulace hovoří o tom, že tato sila, respektive nukleární hlavice, srovnají Verdansk se zemí a hráči se přesunou na novou mapu, která bude tematicky spojena s Black Ops Cold War.

Mimo to si hráči mohou díky battle passu zdarma zpřístupnit dvě nové zbraně Fara 83 a LC10. Mezi playlisty dorazil Blood Money Trios či Rebirth Island – Resurgence Extreme a po omezený čas získají hráči Warzone přístup k novému módu Outbreak, pro jeho zahrání je ale nutné stáhnout Black Ops Cold War.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz