Hrej.cz Call of Duty: Warzone Novinka

Nukleární hlavice odstartovaly dříve, než měly. Videa z Warzone ukazují předčasné spuštění armagedonu

radek-raudensky
Radek Raudenský
7. 4. 2021 18:15 Sdílej:

O situaci v Call of Duty Warzone jsme napsali hned několik novinek a populárnímu battle royale jsme se věnovali i v dedikovaném článku. Pokud jste situaci dobře sledovali, víte, že nukleární vyhlazení mapy Verdansk je téměř jisté, vývojáři ale zatím oficiálně nic nepotvrdili. Kompletní destrukci nakonec potvrdila samotná hra.

Reklama
Reklama

  • Warzone se má ke konci dubna dočkat příchodu nové mapy, čemuž má předcházet odpálení Verdansku
  • Unikátní bug ale způsobil, že nukleární hlavice létají několik týdnů předem
  • Ukazují to videa z Twitteru i redditu

Na redditu i Twitteru se totiž začala objevovat videa, která zachycují nukleární hlavice dopadající na mapu. Zatím je vidět, že jejich odpálení je značně předčasné – nejen, že animace nevypadá úplně dokončeně, hlavním problémem je fakt, že hlavice při dopadu nevybuchnou.

Další uživatel zachytil odpálení hned několika hlavic i s dabingem, problém je ale i v jeho případě stejný – při dopadu se nedočkáme žádné detonace. Bug je údajně pouze v módu King Slayer Trios a očekáváme, že vývojáři předčasný start velmi rychle opraví – k eventu má dle spekulací dojít až 22. dubna. Je jen škoda, že chyba autorům zkazila překvapení.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz