dishonored-vyjde-letos-v-rijnu
Novinka Dishonored vyjde letos v říjnu

Dishonored vyjde letos v říjnu

Ondřej Švára

Ondřej Švára

10. 5. 2012 19:00
Reklama
Reklama

Nedávno Bethesda trochu tajemně představila akční stealth adventuru Dishonored svým prvním trailerem a dnes už zcela otevřeně říká, kdy tento mix starého Thiefa a Deus Ex vyjde. Stane se tak devátého října ve světě a dvanáctého u nás, respektive v Evropě.

"Nemůžeme se dočkat veleterhu E3, až vám tam budeme moci o Dishonored představit další detaily. Jsme rádi, že naše hra zaujala tolik lidí," konstatoval prezident Bethesdy Vlatko Andonov.

Dishonored vyjde letos v říjnu

Tématicky bude hra usazena do steampunkového prostředí ve městě Dunwall. Hráč se vžije do role Corva, osobního strážce zavražděné císařovny. Obviněn z nejtěžšího zločinu, stane se psancem a zároveň bojovníkem za očištění svého jména.

Kreativní hlavou projektu je designér Harvey Smith, autor prvních dvou Deus Ex, System Shocku a Thiefa. Andonov pak v minulosti navrhl City 17 pro Half-Life 2.


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz