Deskovka Darkest Dungeon slaví úspěch
Novinka Deskovka Darkest Dungeon slaví úspěch

Deskovka Darkest Dungeon slaví úspěch

Radek Raudenský

Radek Raudenský

22. 10. 2020 12:32
Reklama
Reklama

S Darkest Dungeon se nepojí pouze early access druhého dílu, o kterém jsme vás dnes také informovali, ale taktéž desková hra. Tu vývojáři před dvěma dny zpropagovali a zároveň umístili na Kickstarter, který u deskových her slouží nejen pro zafinancování výroby, ale také jako ukazatel zájmu. A ten je u DD opravdu velký.

Původní cílová částka byla stanovena na 300 tisíc dolarů. Během prvního dne se ale cíl velmi jednoduše překonal a o den později množství peněz dokonce prorazilo hranici milionu dolarů. V současné chvíli je tvůrci pomalu ale jistě blíží k 1,5 milionu dolaru, což je už velmi pěkný obnos peněz.

Samotná hra je svými mechanismy velmi podobná počítačové předloze. Soustředí se na kooperaci, procházení různých místností, plnění misí a nakonec i na tahové souboje, ve kterých nebudete bojovat jen s nepřáteli, ale i psychikou vlastních bojovníků. Na podporu a zakoupení vlastní deskovky máte ještě dalších 15 dní.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz