Databáze Steamu znovu utvrzuje, že Returnal navštíví i PC. Po prvním úniku došlo k lokalizování achievementů
i Zdroj: Housemarque / Sony Interactive Entertainment
Returnal Novinka Databáze Steamu znovu utvrzuje, že Returnal navštíví i PC. Po prvním úniku došlo k lokalizování achievementů

Databáze Steamu znovu utvrzuje, že Returnal navštíví i PC. Po prvním úniku došlo k lokalizování achievementů

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

9. 7. 2022 11:55

Databáze SteamDB, která už dříve naznačila příchod Returnal na PC, přináší další informace o možném portu. Historie úprav, kterými hra prochází, odhaluje, že stran vývojářů přichází průběžné updaty. Naposledy takto došlo k lokalizování achievementů do 19 jazyků.

Reklama

  • SteamDB dále naznačuje blížící se PC port hry Returnal
  • Domnělá hra studia Housemarque se na Steamu těší stále častějším updatům

Ještě v květnu se na SteamDB, objevil zápis o projektu Oregon, jenž se i přes kódové označení podařilo spojit se studiem Housemarque. Ačkoli totiž název nic neprozradil, odkrytý zbytek popisu již ano. Starší zápis obsahoval např. natolik průhledná slova jako „Atropos“ (planeta Returnal), „Tower of Sisyphus“ (loňské DLC) nebo „Helios“ (vesmírná loď hlavní postavy Selene). Nová aktualizace naopak ukazuje, že se na hře stále průběžně pracuje. Stránka s historií webu nyní dokonce dostává informace o nových buildech na denní bázi.

Zmínka o PC verzi Returnal se také už v minulosti objevila ve stále relevantním úniku GeForce Now. Jen pro namátkou uveďme, že jeho prostřednictvím došlo např. k prozrazení PC verze God of War, Crysis 4 nebo Resident Evil Remake. Magazín VGC navíc doplňuje sdělení o to, že jeho redaktoři měli být letos v květnu svědky záběrů, které silně naznačovaly PC verzi Returnal.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz