Returnal se zřejmě podívá na PC, v databázi Steamu se objevily nápadné zmínky
i Zdroj: PlayStation / Housemarque
Returnal Novinka Returnal se zřejmě podívá na PC, v databázi Steamu se objevily nápadné zmínky

Returnal se zřejmě podívá na PC, v databázi Steamu se objevily nápadné zmínky

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

26. 5. 2022 13:54 1

Loňský roguelike střílečkový hit Returnal se zřejmě, podobně jako řada dalších her původně exkluzivních PlayStationu, vydá vstříc hráčům na počítačích. V databázi Steamu byly totiž objeveny zmínky, které na Returnal přímo odkazují.

Reklama
Reklama

  • Na Steamu se objevil zápis odpovídající Returnalu
  • Hra se tak možná vydá na počítače

Dnes se v databázi platformy objevil zápis záhadného titulu Oregon. Mezi uživatelskými tagy najdeme zmínky o “střílečce z pohledu třetí osoby”, “bullet hell”, “sci-fi”, “rogue-like”, “roguevania” nebo “ženské hrdince”. Už ty jsou dost jednoznačné. Mezi vlákny pro lokalizaci lze navíc najít zápis #status_tower s hodnotou Tower of Sisyphus. Tak se nazývá speciální nekonečný režim s vlnami nepřátel, zpřístupněný v březnové aktualizaci Ascension.

S informací přišel uživatel Twitteru s přezdívkou Nibellion. Zároveň podotkl, že se zmínka o Returnal objevila v loňském úniku informací z databáze GeForce Now, příchod na počítače je nyní téměř jistotou.

Returnal finského studia Housemarque vyšel v dubnu loňského roku jako jedna z vůbec prvních exkluzivit pro konzoli PlayStation 5. Hráče uchvátil vypilovanou hratelností, vysokou obtížností, zajímavým designem zbraní i nepřátel a pohlednou grafikou. Zmíněné rozšíření Ascension s režimem Tower of Sisyphus vyšlo o necelý rok později. Do července loňského roku se prodalo přes 560 tisíc kopií.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz