CoD: Vanguard má být ryze druhoválečné
Novinka CoD: Vanguard má být ryze druhoválečné

CoD: Vanguard má být ryze druhoválečné

Patrik JeIínek

Patrik JeIínek

27. 3. 2021 10:00

V návaznosti na nedávné spekulace o možném druhoválečném díle Call of Duty se objevují další informace podporující tuto teorii. Podle zdrojů britského Eurogameru má nová hra opravdu nést pracovní název Call of Duty WW2: Vanguard. Na rozdíl od Modern Warzone, kteří původní zprávu přinesli, však uvádí, že se označení již nemá do budoucna měnit.

Reklama
Reklama

Společně s potvrzením označení dále Eurogamer dodává, že nástupce série nenabídne spekulované vyobrazení druhé světové války, kde rok 1945 neznačil její definitivní konec, nýbrž klasické druhoválečné zasazení. Dříve naznačovaná možnost alternativní kampaně z 50. let a skákání v čase se proto nemá zakládat na pravdě.

Co se naopak potvrzuje, je vývojářské studio. Zde se Eurogamer s Modern Warzone shoduje na tom, že další díl vzniká v dílnách Sledgehammer Games – autorů Call of Duty: WW2 z roku 2017. Hra má navíc podle obou zdrojů stihnout i tradiční termín z konce letošního roku, čímž potvrzují dřívější zprávu Activisionu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz