PlayStation Store potvrdil termín odhalení Call of Duty: Vanguard
Novinka PlayStation Store potvrdil termín odhalení Call of Duty: Vanguard

PlayStation Store potvrdil termín odhalení Call of Duty: Vanguard

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

16. 8. 2021 15:12

V posledních dnech se opakovaně vracíme k chystanému pokračování série Call of Duty, které by v nejbližších dnech mělo být oficiálně představeno. Spekulace nyní potvrzuje PlayStation Store.

Reklama
Reklama

  • K odhalení dalšího dílu série Call of Duty dojde ve čtvrtek v 19:30
  • Stane se tak prostřednictvím Call of Duty: Warzone

Na odhalení často upozorňoval Tom Henderson, který patří mezi osvědčené leakery. Dle jeho informací dojde na představení již tento čtvrtek. Skutečnost nyní potvrzuje PlayStation Store, kde se objevila reklama se stejným termínem i s konkrétním časem - Vanguard se ukáže v 19:30 našeho času. 

K odhalení navíc nakonec dojde prostřednictvím Call of Duty: Warzone, byť Henderson nedávno tvrdil, že se tak stane skrze tradiční trailer. Datum ale sedí, to je důležité. Tím pádem by se mohly potvrdit i další důležité termíny. Od 27. do 29. srpna by měla proběhnout alfaverze, 10. září odstartuje beta na konzolích PlayStation, od 16. do 20. září se spustí i na ostatních platformách. Hra údajně vyjde 5. listopadu, 23. listopadu začne první sezóna. Na oficiální potvrzení si ale budeme muset počkat.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz