Co přinesla Xbox & Bethesda Games Showcase?
Článek Co přinesla Xbox & Bethesda Games Showcase?

Co přinesla Xbox & Bethesda Games Showcase?

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

14. 6. 2021 04:03 2

Seznam kapitol

1. VELKÉ PECKY 2. MENŠÍ PECKY 3. HORKÉ NOVINKY 4. BONUS ROUND

Mezi nejočekávanější akce letošní E3 bezesporu patří Xbox & Bethesda Games Showcase. Během nabité konferenci došlo na představení nových značek, gameplay ukázky z očekávaných her a updaty pro stávající tituly. To vše jsme pro vás shrnuli do jednoho článku.

Reklama
Reklama

REPLACED

Zatím jsme se bavili o titulech, o nichž jsme již nějaký čas věděli. V rámci prezentace ale došlo také na oznámení nových her, ať už šlo o zcela nové IP, nebo o pokračování zavedených značek. Oznámena byla kupříkaldu 2.5D retro-futuristická plošinovka Replaced. Už samotný trailer napověděl, že se dočkáme výjimečných vizuálů, které umocňují skvělé animace a pokročilá práce s kamerou. Příběh je zasazen do alternativních osmdesátek, hlavní roli obstará umělá inteligence uvězněná v lidském těle. Replaced vyjde během příštího roku na PC a na konzolích Xbox One a Xbox Series.


FORZA HORIZON 5

Přifrčela také další Forza Horizon, která vás s pátým dílem vezme na bláznivou projížďku Mexikem. Působivý open-world nabídne zatím největší mapu, jaká se v arkádově laděné sérii objevila, vývojáři zapracovali na různých režimech, chybět nebude ani asistent Forza Link nebo EventLab, v níž bude možné vytvořit si vlastní závody. Pětka vyjde 9. listopadu na PC, Xbox One, Xbox Series. Na prezentaci nechyběla ani gameplay ukázka.


THE OUTER WORLDS 2

Ještě před prezentací se proslýchalo, že by mohlo dojít na odhalení pokračování povedených Outer Worlds. A to se skutečně stalo. Ukázal se vtipně laděný trailer, který však nic konkrétního neprozradil, což v podstatě znamená, že jsou vývojáři z Obsidianu teprve na počátku dlouhé cesty.


A PLAGUE TALE: REQUIEM

Vzpomínáte ještě na Plague Tale? Amicia s mladším bratříčkem Hugem si prošli malým peklem, hejnům krys se ale nakonec dokázali ubránit. A protože šlo o velmi dobře přijatou hru, není žádným překvapením, že vzniká pokračování. A Plague Tale: Requiem vyjde během příštího roku na konzolích Xbox a také na PC.


CONTRABAND

Ve studiu Avalanche mají nyní plné ruce práce, vývojáři se však nevěnují dalšímu pokračování Just Cause. Místo toho zkusí nastartovat zcela novou značku s kooperací Contraband. O hře zatím příliš mnoho nevíme, podle všeho půjde o pašování horkého zboží, příběh by měl být zasazen do sedmdesátých let. Contraband zamíří na PC a konzole Xbox Series, zatím ale neznáme ani přibližný termín vydání.


SLIME RANCHER 2

Studio Monomi Park brzy naváže na úspěšného Slime Ranchera z roku 2017. Dvojka bude opět opatlaná od rozmanitých forem oživlého slizu, což naznačuje první trailer. Slime Rancher 2 vyjde během příštího roku na konzolích Xbox Series.


REDFALL

Závěr prezentace patřil novince od americké pobočky studia Arkane. Potvrdily se zákulisní informace, podle nichž mělo jít o fantasy titul zaměřený na boj s upíry. Vše se odehrává v ostrovním městečku Redfall, které trpí pod náporem protivných krvesajů. Ti dokonce zablokovali slunce a ostrov odřízli od okolního světa, vzdoruje jim poslední skupina přeživších. Open-world kooperační střílečka je exkluzivitou pro Xbox Series a PC, vyjde v létě příštího roku.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz