Xbox potvrdil spekulace a odhalil Forza Horizon 5. Odehrává se v Mexiku, opět bude největší
i Zdroj: Hrej.cz
Forza Horizon 5 Novinka Xbox potvrdil spekulace a odhalil Forza Horizon 5. Odehrává se v Mexiku, opět bude největší

Xbox potvrdil spekulace a odhalil Forza Horizon 5. Odehrává se v Mexiku, opět bude největší

Radek Raudenský

Radek Raudenský

13. 6. 2021 20:42

Všichni jsme to čekali, ale jenom Xbox mlčel. Minulý rok jsme se dozvěděli o pokračování Forza Motorsport, po obrovském úspěchu Forza Horizon 4 to ale nebylo ono. V posledních týdnech se ale začaly šířit spekulace o tom, že by nový díl Horizonu přeci jen vznikat měl. A Xbox to dnes oficiálně potvrdil.

Reklama
Reklama

  • Xbox odhalil Forza Horizon 5
  • Hra se odehrává v Mexiku na největší mapě vůbec
  • Závodní novinka přinese nové možnosti i módy
  • Vyjde v listopadu

Forza Horizon 5 se skutečně odehrává v prostředí Mexika, přičemž by se mělo jednat o největší díl Forza Horizon vůbec. Opět se dočkáme otevřeného světa společně s působivou grafikou, nespočtem aut a samozřejmě i proměnlivého počasí, nových módů a tak dále.

 Xbox se toho ale vůbec nebál a na konferenci rovnou odhalil gameplay, a to i z nových možností. Mezi ty patří například Forza Link, AI asistent pomáhající ke spojení vás a vašich kamarádů, či mód Piňata Pop a EventLab, jenž nám dovolí vytvořit si vlastní závody. Forza Horizon 5 vyjde 9. listopadu na PC, Xbox One, Xbox Series a xCloud.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz