Autoři Dishonored a Prey představují upírskou novinku Redfall
Novinka Autoři Dishonored a Prey představují upírskou novinku Redfall

Autoři Dishonored a Prey představují upírskou novinku Redfall

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

13. 6. 2021 21:10 2

Arkane Studios představilo, na čem pracuje americká pobočka v Austinu. Příští rok v létě se můžeme těšit na líté boje s upíry v eponymním městečku v americkém Massachusetts. Půjde o kooperativní akci, která bude klást důraz na unikátní schopnosti hrdinů.

Reklama
Reklama

V traileru jsme viděli divoké souboje, šlo ale jen o CGI záběry, jak tedy bude hra vypadat v praxi zatím netušíme. Redfall nabídne akční hratelnost pro jednoho až čtyři hráče, singleplayer i multiplayer by pak měly být výrazně provázány. Na straně zla budou stát upíři a šílené sekty. Hráči dostanou k ruce speciální schopnosti i roztodivné zbraně, nepřátelé ale rovněž budou schopni překvapit. Během hraní se mají vyvíjet a užívat různých triků.

“Upíři jsou nadčasoví, klasičtí nepřátelé, protože nějakým způsobem imponují každé generaci, která je novým způsobem vyvíjí a zkoumá. V našem případě jsou upíři založení na vědě, vznikají na základě experimentů s biochemií,” vysvětluje pozadí projektu kreativní ředitel Ricardo Bare.

Hra vyjde v létě příštího roku exkluzivně na Xbox Series X/S a PC.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz