Hrej.cz Novinka

Cliffy B má nové zaměstnání

filip-svacha
Filip Švácha
27. 12. 2018 08:26 Sdílej:
Reklama
Reklama

Není to tak dávno, co jsme psali o tom, že Cliffy B odchází z herního průmyslu. S online FPS akcí LawBreakers a ani s battle royale počinem Radical Heights jeho studio Boss Key Productions neuspělo, a tak ho to nakonec vedlo k rozhodnutí tým rozpustit a zcela skončit s tvorbou her. Kam ale povedou jeho kroky dále, když říkal, že hry už určitě dělat nechce?

K tomu se vyjádřil sám Cliffy B na svém twitterovém účtu, kde světu sdělil, že si našel nové místo, a to rovnou na Broadway. Bude se účastnit koprodukce hry Hadestown, jejíž děj bude sledovat milostné příběhy dvou párů, které se v průběhu vyprávění protnou. Hra diváky zve na úžasnou cestu do podsvětí a zpět za doprovodu choreografa Jerryho Mitchella a režii Rachel Chavkin.

Cliffy B nakonec dostál svým slovům a od her zcela odešel. Jsme tedy celkem zvědaví, jak dlouho mu to vydrží. Doufejme, že jeho nové zaměstnání mu přinese radost a také větší míru úspěchu, než jeho poslední dvě hry, které bohužel hráčská veřejnost vůbec neocenila.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz