Hrej.cz Novinka

Child of Light a Drawful 2 nyní zdarma

radek-raudensky
Radek Raudenský
25. 3. 2020 12:03 Sdílej:
Reklama
Reklama

I když Ubisoft nabídne od zítřka zdarma k zahrání Ghost Recon Breakpoint, kam navíc zamíří i Sam Fisher, ochuzeni nebudou ani ti, kteří chtějí během karantény relaxovat a příliš se nestresovat, nebo chtějí zabavit své děti. Ubisoft totiž naděluje i Child of Light.

Tento titul vyšel už v roce 2014, ani po tolika letech ale neztrácí na své pohádkovosti. Zatímco v jedné rovině prozkoumáváte dvourozměrný svět, v té druhé se pustíte do tahových soubojů z nepřáteli. Celá „pohádka“ je pak vyprávěna v rýmech. Myslíme si, že recenze Vojty Dřevíkovského mluví sama za sebe.

Hru si můžete vyzvednout na oficiálních stránkách Ubisoftu, čas máte až do 28. března a ve vaší knihovně už zůstane. Ocenit byste ale mohli i nabídku od Jackbox Games, které zase na Steamu rozdává Drawful 2 – hru, ve které malujete, a ostatní hádají, co to asi má být.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz