Bizarní skin Santa Clause se nakonec v Battlefield 2042 neobjeví
Battlefield 2042 Novinka Bizarní skin Santa Clause se nakonec v Battlefield 2042 neobjeví

Bizarní skin Santa Clause se nakonec v Battlefield 2042 neobjeví

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

3. 12. 2021 11:45

V uplynulých dnech obletěly sociální sítě spojené s komunitou Battlefieldu snímky uniklého vánočního skinu, který měl na bojiště vyslat elitně vytrénovaného Santa Clause nebo tanky s motivem sobů. Radost milovníků vánoční atmosféry ale netrvala dlouho, oficiální účet série Battlefield totiž na Twitteru oznámil, že šlo jen o připravené varianty skinu, které se přímo ve hře během vánoc neobjeví.

Reklama
Reklama

  • Oficiální účet série Battlefield dementoval zprávy o tom, že se v 2042 objeví Santa Claus a další vánoční skiny
  • Kosmetické doplňky sice existují, studio je ale nemá v plánu použít

Dle účtu Battlefield Direct Communication je v rámci vývoje live service her nutné připravovat nové prvky několik měsíců dopředu, a proto už designy těchto kosmetických předmětů existují. Dle účtu ale v současnosti má studio úplně jiné priority a skiny neplánuje zpřístupnit. Na druhou stranu avizuje, že se některé speciální kosmetické doplňky objeví exkluzivně pro režim Portal.

Účet také ukázal připravované nové skiny pro příští týden. Ty sice nejsou vánoční, s každým týdnem v rámci první sezóny se však objeví nový.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz