DICE přináší informace k prvním aktualizacím pro Battlefield 2042, ke specialistům se ale nevyjadřuje
Battlefield 2042 Novinka DICE přináší informace k prvním aktualizacím pro Battlefield 2042, ke specialistům se ale nevyjadřuje

DICE přináší informace k prvním aktualizacím pro Battlefield 2042, ke specialistům se ale nevyjadřuje

Radek Raudenský

Radek Raudenský

24. 11. 2021 16:29

Je to pár dní, co oficiálně vyšel Battlefield 2042. Během krátké doby se přišlo na nespočet chyb, spousta hráčů si stěžuje na věci, které od minulých dílů chybí. DICE ale zpětné vazbě naslouchá, na blogu vydalo rozsáhlý příspěvek, který se snaží reflektovat spoustu výtek ze strany hráčů.

Reklama
Reklama

  • DICE vydalo zprávu k prvním aktualizacím pro Battlefield 2042
  • Ty přinesou menší změny, v budoucnu se vývojáři zaměří i na tabulku se skóre
  • Specialistům či mapám se vývojáři vyhýbají

Už zítra se do hry dostane Update #2, který by měl změnit několik menších funkcí. Velmi důležité bude snížení rozptylu střel, který byl u mnoha zbraní extrémní. Aktualizace postihne Hovercraft i Nightbird helikoptéru, samozřejmostí bude oprava chyb včetně nemožnosti někoho oživit vedle zdí. Vývojáři také zpřístupní manuální respawn. 

Ty hlavní změny přijdou až v dalším updatu, který dorazí během prosince. V aktualizaci dorazí ikonky pro hráče, kteří nemají životy nebo náboje, bude se ukazovat počet a vzdálenost hráčů, kteří vás mohou zvednout a vývojáři přinesou i novinky pro Portal. 

DICE také tvrdí, že registruje kritiku vůči tabulce se skóre, prohlížeči serverů i voice chatu. K těmto věcem se ale vývojáři vrátí později, kdy nám ukážou, na čem zrovna pracují. Bohužel jsme se ale nedočkali žádného vyjádření ke specialistům či velkým mapám.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz