Battle royale Call of Duty: Warzone vstupuje do nové éry. Přivítejte novou mapu a další vylepšení
i Zdroj: Activision / Warzone 2.0 press kit
Call of Duty: Warzone Novinka Battle royale Call of Duty: Warzone vstupuje do nové éry. Přivítejte novou mapu a další vylepšení

Battle royale Call of Duty: Warzone vstupuje do nové éry. Přivítejte novou mapu a další vylepšení

Jakub Fišer

Jakub Fišer

16. 9. 2022 11:20

Na své speciální konferenci uspořádané k představení horkých novinek studio Activision oznámilo třeba dlouho očekávanou mobilní verzi Call of Duty: Warzone. A co plnohodnotná PC a konzolová verze? Přivítejte novou éru Warzone 2.0.

Reklama

  • Nedlouho po oznámeném Call of Duty: Modern Warfare II dorazí také Warzone 2.0
  • Battle royale nabídne novou mapu, vylepšená vozidla a celou řadu aktivit
  • Datum vydání bylo naplánováno na 16. listopadu na všechny platformy, na kterých běží první díl

Nejprve k tomu nejdůležitějšímu. Ačkoliv bude nový Warzone 2.0 součástí Modern Warfare II Season One, jde opět o samostatný a hlavně free-to-play titul pro všechny hráče. Jaké novinky ale honosně nazvané pokračování přinese?

Velké novum je čerstvá herní plocha jménem Al Mazrah – údajně největší bojiště v historii videoher Call of Duty. Arabský Al Mazrah nabídne boj na souši, ve vodě i ve vzduchu. Pro tyto účely hra nabídne nové či zcela přepracované vehikly, jako třeba transportéry, lehké tanky, rychlé lodě nebo i těžkotonážní helikoptéry.

Vývojáři si připravili zajímavou vychytávku, které potrápí hráče během boje – všechny dopravní prostředky budete muset tankovat, respektive jim doplňovat palivo. Kromě vozidel se hráči dočkají celé plejády nových a vylepšených zbraní a další výbavy. Potěšení přichází i pro fanoušky Gulagu, který ve Warzone 2.0 samozřejmě nesmí chybět.

Kromě obsahových novinek připravili tvůrci taktéž řadu technických vylepšení, grafických inovací a nasadili nový anti-cheatovací systém Ricochet. V bojí budete moci plnit i sekundární výzvy, jako třeba dobývat pevnosti okupované AI.

Nové a částečně přepracované Call of Duty: Warzone 2.0 dorazí na platformy PC, PS4 a PS5, Xbox One a Series X|S 16. listopadu 2022, jen necelé tři týdny po Modern Warfare II. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz