Autoři Disco Elysium pracují na sci-fi hře využívající Unreal Engine 5. Pracovní pozice zmiňují i live service model
i Zdroj: ZA/UM
Novinka Autoři Disco Elysium pracují na sci-fi hře využívající Unreal Engine 5. Pracovní pozice zmiňují i live service model

Autoři Disco Elysium pracují na sci-fi hře využívající Unreal Engine 5. Pracovní pozice zmiňují i live service model

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

1. 8. 2022 12:04

Z oceňovaného RPG Disco Elysium už autoři vytřískali, co se dalo, pomalu se tedy začínají soustředit na další projekt. O něm leccos prozrazují nově vypsané pracovní nabídky.

Reklama

  • Studio ZA/UM vypsalo nové pracovní nabídky
  • Projekt se zřejmě profiluje jako vesmírné sci-fi
  • Environment concept artist se má postarat o tvorbu prostředí, které se nachází mimo planetu Zemi

Základní informaci přináší pozice výtvarníka se zaměřením na tvorbu prostředí, jenž bude mít za úkol navrhnout nový svět. Jako důležitý předpoklad je uvedena láska pro sci-fi a vesmír, zmíněna je také tvorba prostředí, které se nachází mimo planetu Zemi.

Z dalších nabídek vyplývá, že projekt využije Unreal Engine 5, což je také klíčový detail. O povaze hry vypovídá i pozice specialisty na prodeje a monetizaci, dokonce je zmíněn i live service obsah.

To vše je ale třeba brát s velkou rezervou, budeme si muset počkat na oficiální představení. Studio ZA/UM navíc v březnu minulého roku oznámilo, že by chtělo více využít značku Disco Elysium, je tedy otázkou, co se z projektu nakonec vyklube.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz