Autoři Cuphead se při práci na rozšíření vyhýbali crunchi. “Duševní zdraví musí být přednější,” hlásí ředitelka studia
i Zdroj: MDHR
Cuphead Novinka Autoři Cuphead se při práci na rozšíření vyhýbali crunchi. “Duševní zdraví musí být přednější,” hlásí ředitelka studia

Autoři Cuphead se při práci na rozšíření vyhýbali crunchi. “Duševní zdraví musí být přednější,” hlásí ředitelka studia

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

20. 6. 2022 11:49

Už příští týden vyjde rozšíření pro Cuphead s novou hratelnou postavou, kterou čeká nespočet náročných soubojů s dosud neviděnými bossy. Zatímco hra samotná bývá označována za nervy drásající kratochvíli, její produkce tolik stresující nebyla.

Reklama
Reklama

  • Maja Moldenhauer promluvila o pracovních podmínkách ve studiu MDHR
  • Crunchi se tým záměrně vyhýbá 

O vývoji promluvila ředitelka studia MDHR - Maja Moldenhauer. V rozhovoru pro magazín IGN prozradila, že se za každou cenu chtěli vyhnout náročným přesčasům a přetěžování jednotlivých zaměstnanců malého studia. “Na prvním místě, obzvlášť během koronavirové pandemie, byla snaha udržet všechny v dobré náladě,” řekla a dodala, že je potřeba si uvědomit, že jde stále pouze o videohry, takže když se vývoj o nějaký čas natáhne, svět se nezboří. “Duševní zdraví musí být přednější.”

Moldenhauer následně zmínila, že je pro kolegy pracující ve studiu MDHR velmi důležitý vzájemný respekt a podpora. Pozitivní pracovní klima totiž většině v rámci předchozího zaměstnání chybělo. A o to víc si ho nyní váží.

Ředitelka také naznačila, že si nedělá těžkou hlavu s tím, jak se bude rozšíření dařit v prodejích. Na výsledek je už nyní velmi pyšná, umělecká stránka je pro ni mnohem důležitější než čísla. 

Cuphead: The Delicious Last Course vyjde 30. června na PC a konzolích Xbox One, PlayStation 4 a Nintendo Switch.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz