Anno 1800 brzy dorazí na konzole Xbox Series a PlayStation 5. Trailer přibližuje specifika konzolové verze
i Zdroj: Ubisoft
Anno 1800 Novinka Anno 1800 brzy dorazí na konzole Xbox Series a PlayStation 5. Trailer přibližuje specifika konzolové verze

Anno 1800 brzy dorazí na konzole Xbox Series a PlayStation 5. Trailer přibližuje specifika konzolové verze

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

18. 1. 2023 08:44

Strategie Anno 1800 vyšla v dubnu roku 2019. Od té doby se obsahově nafoukla, jelikož autoři pravidelně dodávali další a další updaty a kosmetické balíčky. A to vše brzy spadne do klína i hráčům na konzolích.

Reklama

  • K uvedení konzolové verze Anno 1800 dojde 16. března
  • K dispozici budou dvě edice
  • Hra je připravena na velké obrazovky

Ubisoft již oznámil konkrétní termín vydání, do výstavby metropole se můžete pustit 16. března na konzolích Xbox Series a PlayStation 5. 

Standardní edice nabídne základní hru se všemi hlavními updaty, deluxe verze bude obsahovat i zmíněné kosmetické balíčky - Pedestrian Zone, Amusements Pack a Vibrant Cities. Za předobjednávku dostanete také digitální artbook a soundtrack.

Autoři v přiloženém videu přislíbili, že došlo k zásadním úpravám, díky kterým hra vynikne i na velkých obrazovkách. Došlo třeba k předělání jednotlivých nabídek, aby byly přehlednější, upravena byla i velikost textu. Na změny se můžete podívat v přiloženém videu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz