Hrej.cz Novinka

Amazon odhalil kus mapy ze Cyberpunku

radek-raudensky
Radek Raudenský
3. 12. 2019 13:20 5 Sdílej:
Reklama
Reklama

O mapě Cyberpunku 2077 stále panují pouze dohady. Jediné, co jsme dříve viděli, byla mapa metra Night City. Na Amazon se ale nyní dostalo The World of Cyberpunk 2077 Deluxe Edition, tedy limitovaná edice knihy, která mapuje pozadí celého Cyberpunku.

To ale není to nejzajímavější. Hráče totiž zaujal obal na knihu, který obsahuje mapu Night City. Ta tedy okamžitě přišla pod drobnohled hráčů, kteří k ní hned přidali lokality, které jsme viděli napříč trailery nebo gameplay videi. I když si hráči stěžují na velikost města, je nutné zmínit, že mapa je ořezaná, a i samotní vývojáři říkali, že máme možnost vyjet mimo Night City.

I tak ale není nutné se bát toho, že Night City vypadá jako malé město. CD Projekt RED si totiž pochvaluje to, že na rozdíl od třetího Zaklínače vývojáři tvoří město i ve vertikální rovině. Budeme tak moct prozkoumat opravdu spoustu různých budov a místností, a svět se tak rozléhá ne do šířky, jako u Zaklínače, ale i do výšky.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz