Vývoj Dead Island 2 dále pokračuje
Není nic staršího než včerejší novinka. Zvlášť v tak turbulentním odvětví, jako je herní průmysl. Včerejší zmatky kolem Dead Island 2 jsou tedy ty tam a můžeme se na hru dál těšit.
Dead Island 2 je vlastně sám takovou zombií, jaké se snaží zobrazovat. Už několikrát měl namále, byl skoro pod drnem, všichni mu vinšovali odpočinek v pokoji a on se zase vrátil. Je tedy poměrně nepřekvapivé, že ačkoli jsme vás včera informovali o tom, že hra z neznámého důvodu zmizela ze Steamu, dnes je všechno jinak. Tedy, na Steamu její stránka stále chybí, ale vydavatelství Deep Silver rychle přispěchalo s prohlášením, které má za cíl rozprášit další zmatky.
Publisher sdělil webu PCGamesN, že Dead Island 2 je stále ve vývoji, pracuje na něm tým Sumo Digital a až budou k dispozici nějaké detaily, určitě se o nich dozvíme. Takže sice víme, že hra sama neumřela, je však stále nejisté, v jakém stavu se nachází. Na trh se v posledních dnech dostala remasterovaná kolekce předchozích her v sérii Dead Island, tedy první díl a spinoff s podtitulem Riptide. Tato „Definitive Collection“ nabízí znatelně upravenou grafiku a především vyřešení většiny nepříjemných technických problémů, jimiž trpěly původní hry.