Lucas Pope už nechce veřejně mluvit o svých nových projektech
i Zdroj: Game Developers Conference
Novinka Lucas Pope už nechce veřejně mluvit o svých nových projektech

Lucas Pope už nechce veřejně mluvit o svých nových projektech

Michaela Bartošová

Michaela Bartošová

Tvůrce Papers, Please a Return to Obra Dinn Lucas Pope přiznal, že už nebude mluvit o práci na nových hrách.

Reklama


  • Lucas Pope se necítí komfortně při sdílení informací o hrách, na kterých aktuálně pracuje
  • Vývojář se obává, že by jeho nápadů mohla zneužít konkurence
  • Autor navíc zvažuje, zda vůbec další hru vydá, zejména po úspěchu svých předchozích titulů

Tvůrce her Papers, Please a Return of the Obra Dinn Lucas Pope uvedl, že už nechce veřejně sdělovat informace o svých rozpracovaných projektech. Důvodem jsou mimo jiné obavy z umělé inteligence a konkurence. V rozhovoru pro podcast Mike & Rami Are Still Here Pope zmínil, že se herní průmysl změnil. Zatímco dříve rád mluvil o své práci, dnes má pocit, že zveřejňování nápadů v rané fázi vývoje může vést k jejich zneužití nebo kopírování.

Herní a filmový byznys táhne Sony vpřed
i Zdroj: Sony

Herní a filmový byznys táhne Sony vpřed

Sony potvrzuje zásadní změnu svého fungování. Zábavní průmysl dnes tvoří většinu jeho příjmů a klíčovou roli hraje PlayStation.

Lucas Pope se zároveň svěřil, že si není jistý, zda vůbec další hru vydá. Po úspěchu svých předchozích titulů neví, zda má smysl riskovat a snažit se na ně navázat. Nový titul by totiž nemusel splnit vysoká očekávání hráčů, kteří jsou zvyklí na vysokou kvalitu po hraní jeho předchozích her. Pope zdůraznil, že má díky svým úspěchům větší svobodu než jiní tvůrci a může se soustředit především na to, co ho baví. V posledních letech se věnoval menším projektům a s případnou novou hrou si může dát načas.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama