Hrej.cz Call of Duty: Warzone Novinka

Call of Duty: Warzone se rozroste o filmové hrdiny z osmdesátek

patrik-jelinek
Patrik Jelínek
9. 5. 2021 10:00 Sdílej:

Warzone se připravuje na příchod akčních hrdinů z osmdesátek. V čele s Rambem, o kterém se vývojáři nepřímo zmínili už před několika dny, se do boje zřejmě přidá i protagonista filmové série Smrtonosná past – John McClane.

Reklama
Reklama

  • Activision láká na příchod filmových hrdinů do Call of Duty: Warzone
  • Mezi prvními kandidáty se objevuje Rambo a John McClane

Podobně jako v případě s Rambem i současná zpráva je spíše malou hádanou – byť nikterak obtížnou. Údržbářská společnost Nakatomi Duct Cleaning, jež v tweetech figuruje, nakonec nepředstavuje nic jiného než pomrknutí na fiktivní firmu Nakatomi Corporation, z jejíhož sídla zachránil McClane rukojmí v prvním filmu. Jako dodatečnou podporupak Activision dokonce stvořil i samostatnou webovou stránku věnovanou službám Nakatomi Corporation v oblasti Verdansk.

S utuchajícím dozvukem nedávné exploze nukleárních hlavic a přesunu Verdansk do osmdesátých let je nasnadě říci, že podobná oznámení budou přicházet jako houby po dešti. Je totiž vidno, že Activision podobně jako Epic chytře cílí na propojení vícero popkulturních značek. Podle posledních (oficiálně nepotvrzených) zpráv by se do řad hrdinů měl přidat i Terminátor.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz