Hrej.cz Novinka

Zynga oznamuje Star Wars: Hunters

radek-raudensky
Radek Raudenský
18. 2. 2021 12:11 Sdílej:

Oznámení znovuvzkříšení značky LucasArts, respektive Lucasfilm Games, je nakonec mnohem větší než jsme si mysleli. Nové hry totiž netvoří jen EA, Ubisoft nebo Bethesda – licenci na Star Wars si půjčuje i mobilní vydavatel Zynga pro nadcházející Star Wars: Hunters.

Reklama
Reklama

A že bude o co stát. Tedy, zatím musíme soudit pouze z přívlastků a několika málo informací, které studio společně s Nintendem sdílelo – má se jednat o F2P kompetitivní arénovou bojovou skupinově-založenou hru. K vydání má dojít už letos a vývoj má na starosti studio NaturalMotion Games, které Zynga vlastní. V minulosti vydalo například CSR Racing 2 nebo Dawn of Titans.

Příběhově je Hunters zasazeno mezi Return of the Jedi a The Force Awakens, přičemž hráči budou „sestavovat tým z unikátních a úplně nových postav Star Wars světa – od bounty hunterů po hrdiny Rebelů a Impéria.“ Týmy budou bojovat v reálném čase v grandiózních arénách s podporou cross-play – Hunters totiž vyjde jak na Switch, tak na iOS a Android.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz