Hrej.cz Novinka

Zynga kupuje tvůrce Torchlight 3

radek-raudensky
Radek Raudenský
3. 3. 2021 17:11 Sdílej:

Mobilní vývojářské studio Zynga se opět rozšíří. Masivní vydavatel oznámil odkoupení vývojářského studia Echtra Games, které v současné chvíli pracuje na Torchlight 3. Právě to je prozatím jediný vydaný projekt vývojářů, do budoucna se ale s dalším vlastním projektem zatím nepočítá.

Reklama
Reklama

Studio Echtra bylo založeno v roce 2016, pod vedením Zynga budou vývojáři pracovat společně s NaturalMotion na „novém, ale stále neoznámeném RPG s cross-platform hraním.“ Vedení se navíc netají tím, že akvizici podpořila i minulost několika vývojářů pod vedením Maxe Schaefera, který pracoval na prvních dvou dílech Diabla a celé sérii Torchlight.

„Max a jeho tým v Echtra Games je zodpovědný za jedny z nejlegendárnějších her, které byly kdy vytvořeny. Jsou experti v žánrech akčních RPG i vývoji cross-platform. Akvizice je pro nás zásadní v rámci růstu našich ikonických licencí a značek napříč mobily, počítači i konzolemi.“ Cena akvizice oznámená nebyla.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz