Známý leaker opět prozradil, jaké hry se chystají do základní nabídky služby PlayStation Plus
i Zdroj: BioWare / Electronic Arts
Novinka Známý leaker opět prozradil, jaké hry se chystají do základní nabídky služby PlayStation Plus

Známý leaker opět prozradil, jaké hry se chystají do základní nabídky služby PlayStation Plus

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

30. 11. 2022 08:48

Listopad se pomalu chýlí ke konci, předplatitelé služby PlayStation Plus tím pádem začínají pátrat po dalších hrách, které budou během příštího měsíce dostupné v základní nabídce. Na ně i tentokrát upozorňuje známý leaker.

Reklama

  • V prosincové nabídce PlayStation Plus údajně figuruje Mass Effect Legendary Edition
  • Dále se chystá Biomutant a bojovka Divine Knockout

Nabídku znovu předčasně odtajnil billbil-kun na serveru Dealabs. Prvním titulem má být Mass Effect Legendary Edition (PS4), tedy remasterovaná sága zahrnující první tři díly oblíbené série od BioWare. Edice vyšla teprve v květnu minulého roku.

Ani druhý kousek není na trhu dlouho, shodou okolností vyšel ve stejné době. Řeč je o Biomutantovi, jenž byl teprve letos v září náležitě upraven pro konzole aktuální generace. A právě verze pro PS5 by měla být k dispozici, zkrátka ale nepřijdou ani majitelé PS4. Nabídku uzavírá netradiční bojovka Divine Knockout.

Hry se zpřístupní 6. prosince, do knihovny si je můžete zařadit do 3. ledna. Závěrem se sluší připomenout, že jde o nepotvrzené informace, billbil-kun se ale doposud nemýlil.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz