Remastery Mass Effect prodejně překvapily i EA. Společnost chce do série dále investovat
i Zdroj: Hrej.cz
Mass Effect Novinka Remastery Mass Effect prodejně překvapily i EA. Společnost chce do série dále investovat

Remastery Mass Effect prodejně překvapily i EA. Společnost chce do série dále investovat

Radek Raudenský

Radek Raudenský

6. 8. 2021 12:00

Série Mass Effect zažila v uplynulých letech velký neúspěch v podobě Andromedy. Ta se při vydání střetla s lavinou negativních ohlasů, posměšnými videi a nepříliš vysokými hodnoceními kritiků, a studio BioWare díky tomu zažilo velký převrat – montrealská pobočka byla nejdříve ponížena do stavu podpůrného studia EA a následně jí gigant úplně zrušil, stejně jako plány pro další DLC.

Reklama

  • EA potvrdilo, že prodeje Mass Effect byly velice dobré
  • Dokonce překonaly očekávání vedení
  • Série se tak dočká dalších investicí

Vývojáři z obou stran ale fanoušky uklidňovali, že na sérii nezanevřou, čemuž hráči i kvůli fiasku Anthemu moc nevěřili. Nakonec jsme se ale dočkali oznámení Mass Effect: Legendary Edition, remasterované trilogie, která vyšla letos v květnu. Ta sice přišla s menšími technickými problémy, nakonec si ale mezi hráči našla své místo a na Steamu si drží velice pozitivní hodnocení.

To, že je o sérii stále zájem, nakonec potvrdily i prodeje. EA sice nesdílelo přesná čísla, dle ředitele EA Andrewa Wilsona byly ale prodeje velice dobré, dokonce lepší, než společnost očekávala. Společnost tak slíbila další investice do série, což nakonec BioWare potvrdilo s oznámením nového pokračování Mass Effectu. My doufáme, že tentokrát studio BioWare, i přes odchod spousty důležitých tváří, nezklame a dotáhne do úspěšného konce jak nový Dragon Age, tak návrat do vesmíru.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz