Zítra vychází God of War na PC. Podívejte se na záběry ze hry i porovnání verzí na PC a konzolích
i Zdroj: Hrej.cz
God of War Novinka Zítra vychází God of War na PC. Podívejte se na záběry ze hry i porovnání verzí na PC a konzolích

Zítra vychází God of War na PC. Podívejte se na záběry ze hry i porovnání verzí na PC a konzolích

Radek Raudenský

Radek Raudenský

13. 1. 2022 13:56

Zítřejší den značí další velký milník pro PlayStation a hráče na PC. Sony se toitiž otevřelo síle počítačových hráčů a po přesvědčivých výsledcích Horizon Zero Dawn a Days Gone se na Steam vydává také série God of War – vůbec poprvé ve své dlouhé historii. Pokud vás o koupi nepřesvědčily předchozí tři roky, připravili si pro vás zahraniční youtubeři dostatek materiálu.

Reklama
Reklama

  • Už zítra vychází God of War na PC
  • Ještě před koupí se tak můžete podívat na několik videí od zahraničních tvůrců
  • Ti porovnávají PC verzi se hrou na PS5 i PS4

Podívat se tak můžeme například na 23 minut gameplaye, které má na svědomí magazín IGN a který ukazuje nastavení detailů na to nejvyšší, tedy ultra, ve 4K rozlišení při stabilních 60 FPS. K videu asi není třeba nic dodávat – omlazená hra zkrátka vypadá famózně i po více jak třech letech od původního vydání.

Stejně tak můžeme přejít na druhé video od IGN, které obsahuje taktéž gameplay záběry, avšak soustředí se na rozbor výkonu a kvality PC verze vůči verzi na PlayStation 5. 

Pro o něco stručnější ukázku a porovnání poslouží španělská odnož Eurogameru, jenž porovnala PC a původní PlayStation 4 verzi. Musím říct, že po zhlédnutí jsem o to víc připraven rozsekat pár monster a mluvit hlubokým hlasem!

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz